3 Kasım 2012 Cumartesi

Google Chrome Galatasaray Temaları İndir


GalatasarayTemaları, Facebook Galatasaray Kapak Resimlerini yazımızın sonundaki bağlantıda bulabilirsiniz. Galatasaraya gönülden başarılar dileriz..
Google Chrome Galatasaray temaları son zamanlarda Galatasaraylı Google Chrome kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen Chrome temalarından birisidir. Chrome tema sayfasında tema araması yapmak bir hayli zor olduğu için Chrome Galatasaray teması arayan takipçilerimize yardımcı olabilmek adına bu temanın direkt linkini paylaşmak istedik. Vereceğimiz linki kullanarak ilgili temayı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.
Google ailesinin sunmuş olduğu tema sayfasında diğer takımlarında temaları bulunmaktadır. Temaları bulmakta zorluk çekenler için ilerleyen günlerde diğer futbol takımlarının temalarını da web sayfamızdan paylaşmaya çalışacağız.
Az çok yazılımdan anlıyorsanız kendi oluşturduğunuz temaları Google sunucularına göndererek yapmış olduğunuz temaları herkesle paylaşabilirsiniz.
Galatasaray
Google Chrome Galatasaray temasını BURADAN indirebilirsiniz. Google Chrome temaları hakkında düşüncelerinizi tüm takipçilerimizle yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder