9 Kasım 2012 Cuma

Anıtkabir 10.11.2012 Canlı İzle VİDEO (3dlocationearth.com)


10.11.2012 Günü Atatürk'ün ölüm yıl gününe özel, 3 boyutlu izle. Verdiğimiz site üzerinden anıtkabiri izleyebilirsiniz. Anıtkabir ayağınıza geldi..

Anıtkabir sanal ziyarete açıldı.
Google Earth tabanlı yazılımıyla 3 boyutlu sektörel rehber hizmeti sunan ''3DLocationEarth.com'', 10 Kasım'a özel bir çalışmayla Anıtkabir'i sanal ziyarete açtı.
Google Earth'te 7 bin 500 adet 3 boyutlu bina sergileyen ''3DLocationEarth.com'', Türkiye ile özdeşleşen yüzlerce tarihi ve kültürel eserin ardından Anıtkabir'i de sanal ortama taşıdı.
Anıtkabir sanal ziyarete açıldı
''www.3DLocationEarth.com'' adresine girenler, 3 boyutlu uygulama sayesinde Mustafa Kemal Atatürk'ün kabrinin bulunduğu Anıtkabir'i orada gibi gezme fırsatına sahip olacak.
Tamamen Türk girişimi olan uygulama sayesinde ayrıca Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camisi ve Sultanahmet Medyanı, Ayasofya Müzesi, Mısır Çarşısı, Çırağan ve Dolmabahçe sarayları, Galata Kulesi, Kızkulesi, Ankara Kalesi, Bodrum Kalesi, Efes Antik Tiyatro, Meryem Ana Kilisesi, Aspendos, Mersin Kız Kalesi, Konya'daki Mevlana Türbesi gibi tarihi ve kültürel eserler 3 boyutlu olarak görülebiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder